₺275,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
₺190,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
₺280,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
Tükendi
₺275,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
Tükendi
₺500,00 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
1

CAM FANUS

Teraryum severler için özenle hazırlanmış teraryum cam fanusları uygun fiyatlar ve ödeme imkanlarıyla YoyoMoyo'da. Sizler için hazırlanmış birbirinden güzel klasik cam fanuslar, geometrik cam fanus modelleri  veya özel tasarım cam fanus modelleri ile muhteşem teraryumlar oluşturun. Teraryum Cam 'larının çok hassas olduğunu hatırlatırız. Kargo gönderimleriniz de teraryum fanus 'unuzun kırılması durumunda whats up iletişim hattından ulaşmanız halinde garantör Yoyomoyo size hemen yardımcı olacaktır. Teraryum Fanuslarımız Türkiye'nin her yerine sorunsuz olarak ulaştırılmaktadır.

Teraryum Cam Fanus

Armut Fanus

4 boy mevcuttur. Minik armut cam fanus (xs), Küçük armut  cam fanus (s), orta armut cam fanus (m) ve büyük boy cam armut fanus (l).

Elma Fanus

4 boy Elma modeli teraryum cam fanus mevcuttur. Minik elma cam fanus (xs), Küçük elma cam fanus (s), orta elma  cam fanus (m) ve büyük boy elma cam fanus (l).

Yumurta Cam Fanus

3 boy yumurta modeli teraryum cam fanus mevcuttur. Orta yumurta fanus (m), Büyük boy yumurta fanus (l), Ekstra büyük boyyumurta fanus (xl)

Kapalı Teraryum Cam Fanus

4 boy kapalı teraryum cam fanusu mevcuttur. Minik kapalı cam fanus (xs), Küçük kapalı cam fanus (s), orta kapalı cam fanus (m) ve büyük boy kapalı cam fanus (l)

Balkabağı Fanus, Teraryum Akvaryumu Fanus, Japon

Akvaryum Fanus, Büyük Yuvarlak Cam Fanus, Gondol

Cam Fanus, Yuvarlak Cam Fanus, Silindir Cam Fanus,

Limonluk Cam Fanus, Mantarlı Küçük Kapalı Cam Fanus

kategori içerisinde bulabileceğiniz ürünlerden. Buradan ise

geometrik cam fanuslara ulaşabilirsiniz.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR