₺60,00 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil
₺25,00 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
Tükendi
₺35,00 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
Tükendi
₺15,00 KDV Dahil
₺18,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Teraryum Bitkileri


Hem teraryum ve minyatür bahçe tasarımlarınızda, hem ev ve ofis dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz birbirinden güzel teraryum bitkileri'nden istediğinizi edinmeye ne dersiniz? Teraryum şartlarında yaşamaya elverişli kaktüsler, sukulentler, air plantler, yosunlar ve daha birçok teraryum bitkisi karşınızda!

 

Teraryum Sukulentleri: Su tutma yetenekleri yüksek, dolgun yapraklı bu canlılar teraryum ortamı için ideal canlılardır. Bu teraryum bitkileri fazla suya ihtiyaç duymazlar ve bakımları oldukça kolaydır.

Teraryum Kaktüsleri: Evde ve teraryumda bakmak için en uygun canlılardan olan kaktüsler, teraryum bitkileri arasında sıcağa ve soğuğa en dayanıklı bitkilerden.

Teraryum Yosunu: Yosunlar teraryum tasarımlarında dekoratif amaçlı kullanıldığında oldukça ilgi çekici sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. Hem teraryum ustalarına hem de farklı tasarımlar denemek isteyen herkese yosunlarımızı denemelerini kesinlikle öneririz.

Air Plant: Yaşamak için toprağa ihtiyaç duymayan bu şaşırtıcı bitkiler, teraryum bitkisi olarak kullanmaya en elverişli bitkilerden.

Diğer Teraryum Bitkileri: Kalanşo Çiçeği, Fittonia, Plea gibi oldukça hoş birçok teraryum bitkisi türüne de sitemizden ulaşabilirsiniz.


Teraryumunuzu doğru şekilde tasarlamak ve bitkilerinizin sağlıklı bir şekilde yaşaması için drenaj malzemeleri ve drenaj sistemi önemlidir. Drenaj malzemelerine buradan ulaşabilirsiniz.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR