İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar
İhtiyar Aşıklar

İhtiyar Aşıklar (3445)

5,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,99(KDV Dahil)

Sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi olabilecek harika figürler. Ürünlerin ölçüleri ürün özellikleri bölümünde yer almaktadır.

 

:

İhtiyar Âşıklar

Aşkın yaşı yoktur, yıllarca huzurlu bir yuvada aynı yastığa baş koyan, zamana yenik düşmeyen aşklar ve âşıklar için bu hoş minyatür insan figürlerini takdim ediyoruz. İkinci baharını yaşamak isteyenlere güzel bir başlangıç için birbirinden güzel ihtiyar âşık bibloları. Sevdiğinize kendisini özel hissettirecek bir hediye olan ihtiyar âşıklar figürleri, birbirinden farklı temaları, karakterleri ve âşıkları temsil eden ihtiyar âşıklar, bere kombiniyle ihtiyar âşıklar, oturan ihtiyar figürleri, ömür dediğin ve daha birçok aşk temalı ihtiyar aşık figürlerini sizlere sunuyoruz.

 

Özenle hazırlanan bu figürleri, annenize, babanıza, dedenize, babaannenize, anneannenize, sevgilinize, yakın arkadaşınıza hediye edebilir veya dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz. Birbirinden sevimli minyatür ihtiyar âşıklar, teraryum tasarımlarınızda çok özel bir yere sahip olacaktır. Şirin ve romantik tasarımlarıyla bu harika ve hoş ihtiyar âşık bibloları sadece YoyoMoyo.com 'da. 

Minyatür ihtiyar âşıklar figürleriyle ilişkinizi hareketlendirebilir, ona sevginizi en güzel ve en anlamlı şekilde ifade edebilirsiniz.

Sevdiklerinize duyduğunuz güzel duyguları en güzel şekilde ifade edecek olan minyatür ihtiyar âşıklar, sizi ve ömürlük sevginizi temsil ediyor. Minyatür ihtiyar âşıklar bibloları en güzel hediyelerinizden biri olabilir. Sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi olabilecek harika figür hediye ettiğiniz kişinin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak.

 

Bereli İhtiyarlar

Genişlik: 2 cm

Yükseklik: 5 cm

Uzunluk: 4,5 cm

 

Oturan İhtiyarlar

Genişlik: 2 cm

 Yükseklik: 3,5 cm

Uzunluk: 4,5 cm

 

Ömür Dediğin

Genişlik: 4 cm

Yükseklik: 6 cm

Uzunluk: 3,5 cm
 

  • İhtiyar Aşıklar 7 Boyutları: Genişlik 6 cm Uzunluk 5 cm Yükseklik 7 cm

Teraryum Kategorileri
teraryum cam fanuslar ve potlarteraryum bitkileriminyatür figürlerteraryum drenaj malzemeleriVitray Fanuslarcam fanuslarPotlarSukulentlerkaktüslerYosunlarMinyatür Evlerİnsan FigürleriHayvan FigürleriDoğa FigürleriDrenaj Malzemelerisüsleme malzemeleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR