Sukulentli Taş Devri Arabası/ Teraryum Tasarımı
 Sukulentli Taş Devri Arabası/ Teraryum Tasarımı
 Sukulentli Taş Devri Arabası/ Teraryum Tasarımı

Sukulentli Taş Devri Arabası/ Teraryum Tasarımı (T006)

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺160,00(KDV Dahil)

Ahşap Görünümlü Kamyonet. 

Türkiye Geneli Kargo Yapılmaktadır.

:

Boy : 17 cm

Genişlik: 14,50 cm

Reçineden İmal Edilmiştir.

Seramik Görünümündedir.

Detaylar ince bir şelkilde işlenmiştir.

Fazla Su için gider yapılmıştır.

Araba Kasası içinde Gollum sukulenti dikilidir. Bakımı kolaydır ve çok fazla sulamaya ihtiyaç duymadan uzun süre yaşayabilir. 

Değerli Müşterilerimiz, siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında, teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız, kutuda bir hasar olması durumunda ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan, kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlaması yönünde uyarınız. Hasarlı paketi iade etmeden önce Lütfen Telefon vs ile bizimle irtibata geçiniz.  Pazartesi-Cuma hafta içi saat 16:00, Cumartesi 12:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz, hemen sonraki iş gününde kargoya teslim edilir. Siparişlerinizi ARAS Kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak değişmektedir. Siparişinizin il merkezine ulaşması 1 ile 3 gün arasında değişebilir. İlçe adresli teslimatlar ise kargo firması tarafından haftanın belli günleri yapılmakta olup, kargo takip numaranızdan teslim süreç durumunu takip edebilirsiniz. Sipariş öncesi bu bilgiye ulaşmak isterseniz ilçenizde bulunan ARAS Kargoya “hangi günler adresime teslim yapabilirsiniz?” sorusunu sorabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Teraryum Kategorileri
teraryum cam fanuslar ve potlarteraryum bitkileriminyatür figürlerteraryum drenaj malzemeleriVitray Fanuslarcam fanuslarPotlarSukulentlerkaktüslerYosunlarMinyatür Evlerİnsan FigürleriHayvan FigürleriDoğa FigürleriDrenaj Malzemelerisüsleme malzemeleri